Zespół Specjalistycznej Poradni Rodzinnej to wykwalifikowani psychoterapeuci, psychologowie, oraz pedagodzy pracujący w obszarze pomocy psychologicznej:

mgr Iwona Szczepanowska
Dyrektor, pedagog, terapeuta rodzinny
iwona.szczepanowska@poradniarodzinna.com.pl
mgr Amelia Henc
psycholog, psychoterapeuta, terapeuta rodzin
amelia.henc@poradniarodzinna.com.pl
mgr Aleksandra Kubica
psycholog, biegły sądowy
aleksandra.kubica@poradniarodzinna.com.pl
mgr Katarzyna Lebioda
pedagog, terapeuta rodzinny, mediator
katarzyna.lebioda@poradniarodzinna.com.pl
mgr Maria Łokaj
psycholog kliniczny, psychoterapeuta, terapeuta rodzin
maria.lokaj@poradniarodzinna.com.pl
mgr Teresa Ostrzołek
pedagog, psycholog, terapeuta,
teresa.ostrzolek@poradniarodzinna.com.pl
mgr Sławomir Szpak
psycholog, psychoterapeuta, terapeuta rodzin, biegły sądowy
slawomir.szpak@poradniarodzinna.com.pl
mgr Anna Szybalska
pedagog, terapeuta rodzinny, mediator
anna.szybalska@poradniarodzinna.com.pl
mgr Krzysztof Troczyński
psycholog, psychoterapeuta, trener  PTP
krzysztof.troczynski@poradniarodzinna.com.pl

Lekarz – psychiatra ds. Zespołów Orzekających SPR
dr  Rafał Sołowiów

Pracownicy Administracji
Iwona Rados – specjalista ds. administracyjno-ekonomicznych
iwona.rados@poradniarodzinna.com.pl

Pracownicy Obsługi
Wioletta Kowalczyk
wioletta.kowalczyk@poradniarodzinna.com.pl

SPECJALISTYCZNA PORADNIA RODZINNA

40-126 Katowice, ul. Okrzei 4

Tel/fax 32 258 35 12

NIP: 634-23-86-572
Regon: 000722561

Adres e-mail:

Czynne w Lipcu i Sierpniu:

  • Pon: 1100 - 1900
  • Wt, Czw: 800 - 1600
  • Pt: 700 - 1500

Godziny pracy Poradni:

  • Pon, Wt, Czw 800 - 1900
  • Śr 800 - 1600
  • Pt: 700 - 1500

Sekretariat poradni czynny w godzinach:

  • Pon - Czw 800 - 1600
  • Pt: 700 - 1500




Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet