Zespół Specjalistycznej Poradni Rodzinnej to wykwalifikowani psychoterapeuci, psychologowie, oraz pedagodzy pracujący w obszarze pomocy psychologicznej:

mgr Iwona Szczepanowska
Dyrektor, pedagog, terapeuta rodzinny
iwona.szczepanowska@poradniarodzinna.com.pl
mgr Amelia Henc
psycholog, psychoterapeuta, terapeuta rodzin
amelia.henc@poradniarodzinna.com.pl
mgr Aleksandra Kubica
psycholog
aleksandra.kubica@poradniarodzinna.com.pl
mgr Katarzyna Lebioda
pedagog, terapeuta rodzinny, mediator
katarzyna.lebioda@poradniarodzinna.com.pl
mgr Maria Łokaj
psycholog kliniczny, psychoterapeuta, terapeuta rodzin
maria.lokaj@poradniarodzinna.com.pl
mgr Małgorzata Latusek
pedagog, psychoterapeuta, terapeuta rodzinny
malgorzata.latusek@poradniarodzinna.com.pl
mgr Sławomir Szpak
psycholog, psychoterapeuta, terapeuta rodzin
slawomir.szpak@poradniarodzinna.com.pl
mgr Anna Szybalska
pedagog, terapeuta rodzinny, mediator
anna.szybalska@poradniarodzinna.com.pl
mgr Krzysztof Troczyński
psycholog, psychoterapeuta, trener  PTP
krzysztof.troczynski@poradniarodzinna.com.pl
mgr Stella Zdziejowska
psycholog, psychoterapeuta
mgr Aneta Neffe
psycholog i psychoterapeuta
aneta.neffe@poradniarodzinna.com.pl

Lekarz – psychiatra
Magdalena Garbacz-Michaluk

Pracownicy Administracji
Iwona Rados – specjalista ds. administracyjno-ekonomicznych
iwona.rados@poradniarodzinna.com.pl

Pracownicy Obsługi
Wioletta Kowalczyk
wioletta.kowalczyk@poradniarodzinna.com.pl

Inspektor Ochrony Danych
Patrycja Kaczmarczyk
p.kaczmarczyk@cuw.katowice.pl



SPECJALISTYCZNA PORADNIA RODZINNA

40-126 Katowice, ul. Okrzei 4

Tel/fax 32 258 35 12

NIP: 634-23-86-572
Regon: 000722561

Adres e-mail:

Godziny pracy Poradni:

  • Pon, Wt, Czw: 800 - 1900
  • Śr: 800 - 1600
  • Pt: 700 - 1500

Sekretariat poradni czynny w godzinach:

  • Pon - Śr: 800 - 1600
  • Czw: 800 - 1800
  • Pt: 700 - 1500




Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet