Specjalistyczna Poradnia Rodzinna
40-126 Katowice, ul. Okrzei 4
E-mail Zadzwoń Biuletyn Informacji Publicznej
  • Specjalistyczna Poradnia Rodzinna 40-126 Katowice, ul. Okrzei 4

Aktualności

Zmiana w dunkcjonowaniu SPR z powodu na panemię

Szanowni Państwo

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna w Katowicach informuje, że od 25.01.2022r. do 4.02.2022r. za zgodą Sanepidu będzie przyjmowała klientów tylko zdalnie.
A sprawy załatwiene w sekretariacie tylko telefonicznie bądź mailowo. Sekretariat czynny od 8-16 a w piątki od 7-15.

                    z wyrazami szacunku Iwona Szczepanowska - Dyrektor SPR

Kraina Dobrych Myśli - grupa terapeutyczna dla nastolatków

KRAINA DOBRYCH MYSLI to przestrzeń dla młodych ludzi do budowania pozytywnego obrazu  siebie, tworzenia bezpiecznych schematów funkcjonowania społecznego oraz prawidłowego odczytywania i kontrolowania emocji. To czas na szeroko rozumianą profilaktykę zdrowia psychicznego, czas mierzenia się z lękami i ograniczeniami.  To w końcu miejsce dostarczania nastolatkom narzędzi, by potrafili walczyć o swoje prawo do rozwoju, szacunku, poczucia bezpieczeństwa – o swoje miejsce w świecie.

Spotkania odbywają się w czwartki (co 3 tygodnie) w godzinach 17.00-19.00
Prowadzący: mgr Małgorzata Dudała

Bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży

Od 1 listopada 2021r. działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY. Pod numerem telefonu 800 12 12 12 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefoniczne nadal pozostaną bezpłatne, a rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję   i anonimowość.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami